Łączenie przelewów w jeden

Home Fora GŁÓWNY DZIAŁ Pytania o sposób działania aplikacji Łączenie przelewów w jeden

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #418
  Maciej
  Keymaster

  Czy zawodnik mając kilka zaległych wpłat, albo będąc członkiem kilku sekcji może płacić jednym przelewem za wszystko?

  #419
  Maciej
  Keymaster

  Tak, ale będzie to wymagało chwili uwagi administratora klubu. Każdy zawodnik dostanie swój indywidualny kod, który musi wpisywać w tytuł przelewu – wtedy system automatycznie przypisze płatność do zawodnika. Z czasem 90% ludzi uczy się pamiętać o tym numerze i problem przypisywania płatności znika. Jeśli zawodnik połączy np. 3 płatności w jeden przelew, to płatność przypisze się do zawodnika, ale nie do sekcji. Wtedy należy ręcznie (w sekcji Nieprzypisane Płatności) w systemie połączyć płatność z należnościami. Samo przypisanie takiej płatności w systemie to dosłownie kilka sekund

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Deve estar logado para responder a este tópico.

Szybkie Składki Sp. z o.o. jest beneficjentem:

 • grantów na realizację projektów rozwojowych ze środków RPOWP 2014-2020:"Marketplace integrujący dostawców dla klubów sportowych", "Systemu zbierania mikro-wpłat, umożliwiający stałe i sprawne uzyskiwanie dodatkowych dochodów przez organizacje typu NGO"
 • grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „Opracowanie nowoczesnych metod wprowadzania i przetwarzania danych, automatyzujących pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje NGO/3-Sektora, w tym kluby sportowe w oparciu o metody sztucznej inteligencji” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020 Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”