Jak mogę zbierać płatności?

Home Fora GŁÓWNY DZIAŁ Pytania o sposób działania aplikacji Jak mogę zbierać płatności?

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #424
  Maciej
  Keymaster

  Dzisiaj zbieramy płatności przelewem, ale niektórzy klienci płacą w gotówce. Czy system umożliwia takie płatności?

  #425
  Maciej
  Keymaster

  System umożliwia zbieranie składek na 3 sposoby:
  a) przelewem – każdy z zawodników przy wezwaniu do zapłaty otrzyma swój nr zawodnika. Na koniec miesiąca muszą Państwo wczytać przelew w nasz system. Te przelewy w których zostanie podany nr zawodnika przypiszą się same. Przelewy tych, którzy zapomnieli o podaniu numeru zostaną wgrane jako nieprzypisane i wtedy ręcznie (zakładka NIEPRZYPISANE PŁATNOŚCI )w kilka sekund można je przypisać do danych zawodników.

  b) gotówką – poprzez zakładkę PŁATNOŚCI RĘCZNE

  c) online – możemy Państwu dodatkowo wystawić możliwość płatności online, która jest najszybszą i bezobsługową formą płatności. W transakcji bezpieczeństwo gwarantować będzie nasz partner – CashBill

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Deve estar logado para responder a este tópico.

Szybkie Składki Sp. z o.o. jest beneficjentem:

 • grantów na realizację projektów rozwojowych ze środków RPOWP 2014-2020:"Marketplace integrujący dostawców dla klubów sportowych", "Systemu zbierania mikro-wpłat, umożliwiający stałe i sprawne uzyskiwanie dodatkowych dochodów przez organizacje typu NGO"
 • grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „Opracowanie nowoczesnych metod wprowadzania i przetwarzania danych, automatyzujących pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje NGO/3-Sektora, w tym kluby sportowe w oparciu o metody sztucznej inteligencji” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020 Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”