Jak wpisać nr zawodnika w tytuł przelewu?

Home Fora GŁÓWNY DZIAŁ Pytania o sposób działania aplikacji Jak wpisać nr zawodnika w tytuł przelewu?

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #430
  Maciej
  Keymaster

  Czy jeśli zawodnik wpisze w tytule: TR0001 – Kowalski składka to składka się przypisze?

  #431
  Maciej
  Keymaster

  System inteligentnie wyszukuje w tytule przelewu czy występuje kod zawodnika. Tak więc dla systemu nie ma znaczenia czy zostanie wpisany tekst np. TR0001 – Jan Kowalski, składka Jan Kowalski TR0001, dowolny tekst TR0001 dowolny tekst… -> zawsze zostanie to przypisane do zawodnika o tym kodzie. Pracujemy też nad bardziej zaawansowanym sposobem rozpoznawania wpłat, który będzie rozpoznawał wpłaty pomimo braku kodu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Deve estar logado para responder a este tópico.

Szybkie Składki Sp. z o.o. jest beneficjentem:

 • grantów na realizację projektów rozwojowych ze środków RPOWP 2014-2020:"Marketplace integrujący dostawców dla klubów sportowych", "Systemu zbierania mikro-wpłat, umożliwiający stałe i sprawne uzyskiwanie dodatkowych dochodów przez organizacje typu NGO"
 • grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „Opracowanie nowoczesnych metod wprowadzania i przetwarzania danych, automatyzujących pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje NGO/3-Sektora, w tym kluby sportowe w oparciu o metody sztucznej inteligencji” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020 Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”