Nowości w systemie Szybkieskladki.pl

Nowości w systemie Szybkieskladki.pl

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami systemu szybkieskladki.pl, który dostępny jest na stronie app.szybkieskładki.pl Aby przetestować opisane poniżej funkcje wystarczy założyć bezpłatne konto klikając na ten link.

BADANIA LEKARSKIE I ROZMIAR KOSZULEK…

  1. Badania lekarskie – aplikacja webowa

Uruchomiliśmy automatyczne powiadamianie zawodników/ opiekunów o zbliżającym się terminie wykonania kolejnych badań lekarskich na podstawie daty ważności badania lekarskiego, która zapisana jest w systemie.

W edycji zawodnika jest dostępne pole : Data ważności badania lekarskiego. [KLUB]>[Lista zawodników]>EDYTUJ – klikamy na zawodnika

 

Domyślnie system wysyła przypomnienia na 14 dni przed datą ważności badania lekarskiego. Administrator klubu może zmienić liczbę dni w KONFIGURACJA->PRZYPOMNIENIA.

Jeżeli operator ustawi 0 system nie będzie generował przypomnień.

    System wysyła przypomnienie na maila zawodnika/opiekuna oraz generuje SMS na nr. telefonu zawodnika/opiekuna. SMS klub wysyła samodzielnie korzystając z aplikacji mobilnej – WŁĄCZ WYSYŁKĘ.

 

Również w aplikacji mobilnej operator może zmienić datę ważności badania lekarskiego poprzez wejście na podgląd danych zawodnika w liście obecności.

 

 

 

 

 

2.Rozmiar koszulki – aplikacja webowa

!Pamiętaj, aby rozmiary koszulek były widoczne należy je włączyć i zdefiniować rozmiary w ustawieniach (KONFIGURACJA->MOJE KLUBY->EDYTUJ).

Jak to zrobić przeczytasz poniżej.

W edycji zawodnika pojawiło się nowe pole : Rozmiar koszulki. [KLUB]>[Lista zawodników]>EDYTUJ – klikamy na zawodnika

Jeśli w ustawieniach zaznaczyłeś checkbox …. oraz zdefiniowałeś co najmniej 1 rozmiar to teraz na karcie zawodnika możesz wybrać z listy ograniczonego wyboru konkretny rozmiar i przypisać go do zawodnika.

Tak wygląda ekran ustawień pozwalający zdefiniować rozmiary. 

Po oznaczeniu checkbox’a: [Rozmiar koszulek] rozwinie się widok jak powyżej. Należy dodać dostępne rozmiary. Jeżeli chcemy, aby rozmiar był wymagany przy zapisie zawodnika do klubu należy również zaznaczyć [Rozmiar koszulek wymagane].

Wprowadzenie rozmiarów koszulek dostępnych w klubie powoduje, że na pojawi się możliwość wyboru rozmiaru koszulki na formularzu zapisu, rejestracji nowego zawodnika i edycji danych zawodnika. 

Na koniec najważniejsze! Udostępniliśmy także raport dla wszystkich zawodników z informacją nt rozmiaru koszulek, który bardzo ułatwia złożenia zamówienia na odpowiednią rozmiarówkę. Jest on dostępny w sekcji [RAPORTY] >[Rozmiary koszulek]

Raport umożliwia zmianę rozmiaru na liście zawodników. Jeżeli jakiś zawodnik ma niezdefiniowany rozmiar lub rozmiar niedostępny aktualnie w klubie na raporcie zostanie oznaczony symbolem :

Aplikacja mobilna – rozmiar koszulki

Dla użytkowników preferujących aplikacje mobilne dodaliśmy również możliwość modyfikowania rozmiarówki.  Dodatkowo można wyszukać i wybrać wszystkich zawodników, którzy nie mają zdefiniowanego rozmiaru lub których rozmiar był aktualizowany ponad rok temu.

Poprzez wybór zawodnika z listy obecności również można zmienić rozmiar koszulki wybranego zawodnika.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z systemem szybkieskladki.pl  dostępnym na stronie app.szybkieskładki.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *

Szybkie Składki Sp. z o.o. jest beneficjentem:

  • grantów na realizację projektów rozwojowych ze środków RPOWP 2014-2020:"Marketplace integrujący dostawców dla klubów sportowych", "Systemu zbierania mikro-wpłat, umożliwiający stałe i sprawne uzyskiwanie dodatkowych dochodów przez organizacje typu NGO"
  • grantu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na realizację projektu „Opracowanie nowoczesnych metod wprowadzania i przetwarzania danych, automatyzujących pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje NGO/3-Sektora, w tym kluby sportowe w oparciu o metody sztucznej inteligencji” z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020 Działanie 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”